Adwokat sprawy karne - Warszawa

Prawo karne

Niewzruszalnym prawem każdej osoby podejrzanej lub oskarżonej jest prawo do obrony w postępowaniu karnym. Radca Prawny Ilona Zielińska działa jako adwokat od spraw karnych oraz pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych, reprezentując ich interesy. Świadczy również pomoc w postępowaniu wykonawczym, w którego zakres wchodzi w szczególności odroczenie odbywania kary, przerwy w odbywaniu kary, ponowne zawieszenie wykonania kary pozbawienia wolności, a także warunkowe przedterminowe zwolnienie. Obrona w postępowaniu karnym polega m.in. na uczestniczeniu w czynnościach z udziałem osoby podejrzanej, czyli przesłuchaniach, konfrontacji czy wizji lokalnej, sporządzaniu pism procesowych np. zażaleń i wniosków dowodowych, udziale w posiedzeniach aresztowych (tymczasowe aresztowanie), ale też takich dotyczących innych środków zapobiegawczych. W mojej kancelarii Warszawie na profesjonalne doradztwo mogą liczyć osoby mające problemy z zakresu prawa karnego.

Profesjonalna kancelaria świadcząca usługi z prawa karnego

Jako wykwalifikowany radca prawny oferuję usługi na najwyższym poziomie bez względu na rodzaj przeprowadzanej sprawy. Doskonała znajomość przepisów umożliwiła mi dogłębne poznanie zagadnień z dziedzin takich jak sprawy karneAdwokat działający w owej kategorii ma obowiązek bezwzględnej obrony osób podejrzanych, jak również oskarżycieli, a co za tym idzie — dokonywania wszelkich czynności z tym związanych. Moim zadaniem jest:

  • obrona oskarżonych przed sądami wszystkich instancji,
  • sporządzanie prywatnych i subsydiarnych aktów oskarżenia,
  • podejmowanie czynności na etapie postępowania przygotowawczego,
  • reprezentowanie oskarżycieli posiłkowych,
  • sporządzanie zażaleń, apelacji i kasacji w sprawach karnych,
  • reprezentowanie Klientów w postępowaniach karnoskarbowych,
  • reprezentowanie Klientów w sprawach o wykroczenia.

Skomplikowane sprawy karne — adwokat

Warszawa to miasto, gdzie znajduje się siedziba mojej kancelarii, dlatego największą grupą Klientów są osoby właśnie z tej okolicy. Sprawy karne przeprowadzane w sądzie muszą być szczegółowo przeanalizowane, a dostarczane dowody — udokumentowane. Aby osiągnąć pozytywny wynik w sprawie, warto zasięgnąć porady adwokata, który ma doświadczenie w procesach sądowych, zna procedury i wie, jaki plan działania podjąć. Ochrona praw oraz interesów Klienta jest dla mnie bardzo ważna, dlatego przygotowuję strategię obrony tak, by przedstawić mocne, niepodważalne argumenty.

Kancelaria prawna specjalizująca się w skutecznej obronie w sprawach karnych

Adwokat od spraw karnych to profesjonalista wzorowo wypełniający swoje obowiązki. W mojej kancelarii Klienci mogą się spodziewać indywidualnego podejścia, zrozumienia, braku oceniania ich czynów, a przede wszystkim — wsparcia na wszystkich etapach postępowania sądowego. Do każdej sprawy podchodzę z dużym zaangażowaniem, dzięki czemu mam pewność, że swoją pracę wykonuję precyzyjnie, skrupulatnie i zgodnie z moimi zawodowymi kwalifikacjami oraz etyką. Kancelaria znajduje się przy al. Komisji Edukacji Narodowej 47 w lokalu 180 w Warszawie.

ilonazielinska

 

Kontakt

po wcześniejszym umówieniu lub prosimy o kontakt mailowy

adres

Al. Komisji Edukacji Narodowej 47 lok.180,
02-797 Warszawa

godziny pracy
Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00
Sobota: 10.00 - 14.00