Adwokat sprawy cywilne - Warszawa 

Prawo cywilne

Postępowanie o odszkodowanie, naruszenie warunków umowy między dwiema stronami czy rozwód lub separację na żądanie jednego z małżonków to tylko przykłady spraw cywilnych, przy których przydatna (a nawet konieczna) może okazać się pomoc doświadczonego adwokata. W naszej kancelarii, zlokalizowanej w Warszawie, mamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę — niezbędne do świadczenia kompleksowej obsługi prawnej Klientów, zarówno w przypadku czynności prowadzonych na drodze sądowej, jak i pozasądowej. Sumienność, rzetelność, a także dokładność w analizowaniu sytuacji należą do wartości, jakie uważamy za najważniejsze w kontaktach z Klientami oraz codziennej pracy.

Prawo cywilne w codziennej pracy adwokata i radcy prawnego

Prawo cywilne reguluje stosunki osobowe i majątkowe między podmiotami prawnymi oraz obywatelami na zasadzie równych stron. Dodatkowo normuje stosunki prawne o charakterze niemajątkowym, a przede wszystkim chroni dobra obywateli. Kancelaria Radcy Prawnego Ilona Zielińska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, świadcząc kompleksową obsługę prawną, która obejmuje wiele czynności takich jak w szczególności:

  • negocjowanie warunków umów,
  • przygotowywanie porad prawnych w formie ustnej lub pisemnej,
  • reprezentowanie Klienta w toku postępowania sądowego,
  • przygotowywanie pism procesowych, opinii prawnych, analiz i projektów umów.

W naszej kancelarii uzyskają Państwo skuteczną pomoc prawną, a także pełne wsparcie ze strony doświadczonego adwokata oraz radcy prawnego — zarówno w cywilnych sprawach biznesowych, jak i prywatnych, przy jednoczesnym zachowaniu zasad Kodeksu Etyki Radcowskiej.

Sprawy cywilne: adwokat w Warszawie

Prawo cywilne jest obszerną dziedziną prawa, dlatego też oferujemy Państwu kompleksową obsługę prawną związaną głównie z zawieraniem oraz ważnością umów, przedawnieniem świadczeń, odsetkami, karami umownymi, nakazami zapłaty, sprzeciwami, a także zarzutami do wydanych nakazów zapłaty, odszkodowaniami, roszczeniami o zapłatę itd. Nasza kancelaria stawia na praktykę, jakiej wymaga prawo cywilne. Zapewniamy również profesjonalne podejście, poufność oraz zaangażowanie. Współpracujemy przede wszystkim z Klientami, którzy prowadzą działalność lub mieszkają w Warszawie. Każdy, kto potrzebuje pomocy doświadczonego adwokata sprawach cywilnych, może liczyć na wsparcie z naszej strony.

Adwokat od spraw cywilnych w Warszawie — kontakt

Pierwszy kontakt z Klientem odbywa się drogą mailową lub przez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Dokładamy wszelkich starań, by na każdą wiadomość udzielić odpowiedzi w ciągu maksymalnie doby od jej otrzymania. Wizyta w naszej kancelarii znajdującej się przy al. Komisji Edukacji Narodowej 47 w lokalu 180 w Warszawie jest możliwa po wcześniejszym umówieniu. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a także w soboty (10:00-14:00). Zachęcamy również do zapoznania się z innymi naszymi specjalizacjami takimi jak prawo karne, rodzinne oraz sprawy związane z nieruchomościami.

 

Może Cię zainteresować: Adwokat sprawy karne Warszawa

ilonazielinska

 

Kontakt

po wcześniejszym umówieniu lub prosimy o kontakt mailowy

adres

Al. Komisji Edukacji Narodowej 47 lok.180,
02-797 Warszawa

godziny pracy
Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00
Sobota: 10.00 - 14.00